Sahabet Unicorn Reels Slot Oyunu

Sahabet Unicorn Reels Slot Oyunu

Sahabet Güncel Giriş

Unicorn Reels, tanınmış stüdyo Wazdan tarafından geliştirilen oyundur. 27.01.2021’de piyasaya sürülen oyun, heyecan verici motoru ve fantastik sanat eseriyle kumarbazlar arasında bir hit oldu. Bu inceleme, sitemizde bulunan ücretsiz test moduyla birlikte alacağınız deneyim hakkında iyi bir fikir veren tüm temel özelliklerini açıklamaktadır.

Unicorn Reels, Wazdan’ın geliştiricilerinden muhteşem bir slot makinesidir. Unicorn Reels slotunda beş makara, üç sıra ve 10 satır bulunur. Unicorn Reels slotundaki tüm kazançlar, aynı satırda soldan sağa 3, 4, 5 aynı sembolün bir kombinasyonu için ödenir. Unicorn Reels slotu heyecan verici bir fantezi temasına, kaliteli grafiklere ve bir dizi ilginç bonus özelliğine sahiptir.

Büyülü ormanın derinliklerinde saklı hazineleri keşfedin, büyülü tek boynuzlu atları toplayın ve bir tek boynuzlu at kadar benzersiz olan 5 makaralı, 10 ödeme çizgili bir yuva olan Tek Boynuzlu At Makaraları ile Jackpot’u Tutun!

Jackpot arayışı başlasın! Unicorn Jackpot Oyununu tetiklemek için en az 5 Unicorn sembolü yakalayın ve en büyük kazançlar için mümkün olduğunca çok Unicorn bulun. 25 ayrı alan içeren 5×5’lik bir ızgarada oynanan bonus turu 3 yeniden döndürme ile başlar ve makaralara düşen her yeni Unicorn ile sayıları 3’e sıfırlanır. Ayrıca, toplanan her Unicorn sizi Minor ile daha yüksek bir ödüle götürür. ve yol boyunca mevcut olan Büyük İkramiyeler. Bahsinizin 1000 katı olan muhteşem Büyük İkramiye de 25 Tek Boynuzlu Atın hepsini toplayanlar için hazır!

Unicorn Reels

Wild ve Scatter sembolleri de kazanmanıza yardımcı olmak için burada, ilki diğer sembollerin yerini alıyor ve ikincisi makaraların herhangi bir yerinde ödeme yapıyor.

Jackpot aramanız, Volatility Levels™, Ultra Lite Modu, Ultra Hızlı Mod ve Büyük Ekran Modu dahil olmak üzere Benzersiz Wazdan Özellikleri ile tamamen yeni bir düzeye çıkarılabilir. Tek Boynuzlu At Makaralarını kişiselleştirmek için bu araçları kullanın ve büyüleyici bir ortamda sürükleyici, kişiye özel oyunun tadını çıkarın. Üstelik, bonusun tetiklenmesini beklemeyi atlayabilir ve Satın Alma Özelliğimizi kullanarak istediğiniz zaman Unicorn Jackpot Oyununu satın alabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.