Sahabet Sizzling Bells Slot Oyunu

Sahabet Sizzling Bells Slot Oyunu

Sahabet Güncel Giriş

Sizzling Bells slot oyunu incelemesi

Sizzling Bells, ünlü stüdyo Wazdan tarafından geliştirilen oyundur. 19.10.2021 tarihinde piyasaya sürülen oyun, sürükleyici motoru ve fantastik çizimleri ile oyuncular arasında anında başarı kazandı. Bu inceleme, alacağınız deneyim hakkında eksiksiz bir fikir veren tüm ana özelliklerini açıklamaktadır.

Sizzling Bells, iyi ödemeleri olan meyve temalı bir slot makinesidir. Beş makara ve beş çizgiden oluşan Sizzling Bells slotunun oyun alanı kırmızı bir arka plan üzerinde bulunur. İlk bakışta Sizzling Bells klasik bir slot gibi görünebilir, ancak bunu anladıktan sonra Sizzling Bells’in birçok ilginç şeyi gizlediği ortaya çıkıyor.

 • Yazılım: Wazdan
 • Sürüm: 19.10.2021
 • GTP: %96,2
 • Volatilite: Değişken
 • Vahşi Sembol: Kullanılabilir
 • Dağılım Sembolü: Aktif
 • Maksimum Kazanç: x15000
 • Bahis yolları: 5
 • Ücretsiz Döndürme: Pasif
 • Otomatik Oynatma Seçeneği: Var
 • Özellikler: Ziller, Bonus, Klasik, Meyveler, Kumar

Sizzling Bells™ çarpıcı çanlar, şanslı yıldızlar, sulu meyveler ve devasa Jackpotlar içeren klasik slot makinelerinin modern bir versiyonudur.

Hold the Jackpot bonus turunda oyuncu bahsini 15000x’e kadar devasa kazançlar beklerken, Yapışkan Bonus sembolleri, oyuncuların bu heyecan verici özelliği etkinleştirme şanslarını artırarak harareti sonuna kadar artırır. Bonus turu, benzersiz bir makara düzeni ve cızırtılı Super Grand Jackpot dahil olmak üzere kapmak için iki Jackpot sunar.

Sizzling Bells™, epik özelliklere, ateşli kazançlara ve oyuncu katılımını artıran yenilikçi oyun matematiğine sahip, derinden sürükleyici bir slot oyunudur.

Makaralarda 6 Bonus sembolü belirip heyecan verici Hold the Jackpot bonus turunu tetiklediğinde işler çok ama çok kızışacak! Oyuncular bu alevli cehenneme girdiklerinde, üstteki makaralar kilitliyken iki parçaya bölünmüş 30 alevli sıcak makara görecekler. Bunların kilidini açmak için, makaraların alt yarısının ilgili konumuna bir Bonus sembolü çizilmelidir. İki tür Bonus sembolü vardır.

Zil sembolleri makaraların herhangi bir yerinde görünebilir ve 1x-10x, 12x ve 15x oyuncu bahsi arasında değişen ödül ödülleri verirken, Özel Zil sembolleri sadece makaraların üst yarısında görünebilir ve oyuncunun bahsini 25x, 50x, 150x veya 250x. Sahabet‘de oynanarken bonus Oyunu sona erdiğinde, Jackpot’lardan biri kazanılmadığı sürece ödül, Bonus sembol değerlerinin toplamı kadar ödenir.

Makaraların alt yarısında 15 Bonus sembolünün tamamını toplamak, 2500x oyuncunun bahsinin Grand Jackpot’unu verir, makaraların üst yarısını doldurmak ise, 15000x oyuncunun bahsinin cızırtılı Süper Grand Jackpot’u kazanıldığında makaraları ateşe verir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.