Sahabet Reel Joke Slot Oyunu

Sahabet Reel Joke Slot Oyunu

Sahabet Güncel Giriş

Reel Joke, ünlü slot oyun geliştiricisi Wazdan tarafından geliştirilen ve kısa zamanla popüler olan oyundur. 19.11.2020 tarihinde piyasaya sürülen oyun, sürükleyici motoru ve fantastik çizimleri ile oyuncular arasında popüler oldu.

Reel Joke™’un harika dünyasına hoş geldiniz! Neşeyle dolmaya hazır olun, yeni arkadaşınız Joke adında bir soytarıya merhaba deyin ve zaferleri hepimizin sevdiği bir şekilde kutlayın… havai fişeklerle!

Bazı slotlar, özellikle sadece biraz hak edilmiş eğlenceyi elde etmek istediğinizde, zaman zaman biraz kafa karıştırıcı görünebilecek karmaşık bonus sistemleri ve çok katmanlı özellikler sunar. Bu nedenle Reel Joke‘da sadelik anahtardır. 6 makara, 20 ödeme çizgisi, klasik bir tema, iyi tasarlanmış birkaç bonus ve komik bir Şaka, eğlenceyi en üst düzeye çıkarmak ve komplikasyonları en aza indirmek için fazlasıyla yeterli.

Reel Joke Slot

 

Peki, Reel Joke™’un manşetinde ne tür hileler bekleyebilirsiniz? Başlangıç ​​için, Hareketli Makaralı 10 Ücretsiz Döndürme ve Başlangıç ​​Değeri ile Sonsuz Çarpan bonusu. Hareketli Makaralar, Free Spins turu sırasında her kazanan kombinasyonla, makaraların sağa doğru hareket ederek size 4 yeni sembol ve daha fazla kazanç elde etme şansı vermesini garanti eder. Dahası, her galibiyetten sonra Çarpan x1 artar – sonsuza kadar!

Ve işte gerçek bir muamele geliyor – Sonsuz Çarpanın değeri beklediğiniz gibi x1’den başlamaz, ancak x3, x5, x7 ve hatta x9’da başlar – bu harika değil mi? Hepsi, Çarpanın Başlangıç ​​Değerini belirlemek için temel oyun sırasında görünen özel semboller sayesinde.

Yapmanız gereken tek şey Eşsiz Wazdan Bonus ve Özelliklerimizi, Satın Alma Özelliğimizi, bonusları ve güler yüzlü Şakanın yardım elini kullanarak yüzünüzde bir gülümseme ve bazı büyük kazançlar elde etmek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.