Sahabet Jelly Reels Slot Oyunu

Sahabet Jelly Reels Slot Oyunu

Sahabet Güncel Giriş

Jelly Reels, tanınmış stüdyo Wazdan tarafından geliştirilen slot oyunudur. 18.11.2021’de piyasaya sürülen oyun, heyecan verici motoru ve muhteşem çizimleri ile slot hayranları arasında bir hit oldu. Bu inceleme, Sahabet’de oynayacağınız Jelly Reels slot oyunundan alacağınız deneyim hakkında iyi bir fikir veren tüm temel özelliklerini detaylandırıyor.

Jelly Reels, 8×8 oyun alanı ve 16.777.216 kazanma yolu olan tatlı temalı bir slot makinesidir. Jelly Reels yuvasının ana odak noktası Tut ve Döndür stili özelliğidir.

Bu özellik sayesinde iyi nakit ödüller kazanabilir ve ikramiyenin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Jelly Reels yuvasında mega semboller, basamaklı mekanikler ve çarpanlar bulacaksınız.

 1. Yazılım: Wazdan
 2. Sürüm: 18.11.2021
 3. GZT: %96.22
 4. Volatilite: Değişken
 5. Vahşi Sembol: Evet
 6. Dağılım Sembolü: Evet
 7. Maksimum Kazanç: x2500
 8. Bonus Oyun: Evet
 9. Otomatik Oynatma Seçeneği: Evet
 10. Çarpan: Evet
 11. Özellikler: Bonus Satın Alma, Basamaklı Makaralar, Tut ve Döndür, Mega Semboller, Çarpan, Tekrar Döndürme

Jelly Reels™, en son şeker yuvası sansasyonumuzdur. Bu lezzetli görünen oyun, 8 makara ve 16.777.216 kazanma yolu sunuyor. Yine de eğlence burada bitmiyor! Hold the Jackpot bonus turunda Mega semboller, Basamaklı Galibiyetler, Wild’lar ve devasa Jackpotlar ile bu çarpıcı yuva, oyuncuların tatlı kazançlar elde etmelerini sağlar ve bolca eğlence sağlar.

Hold the Jackpot bonus turu tek kelimeyle nefis. Yeni makara düzeni ve çeşitli Bonus sembolleri ile oyuncular, bahislerinin 2500 katı Grand Jackpot da dahil olmak üzere bazı ciddi lezzetli kazançlar elde edecekler!

Jelly Reels™, akıcı oynanış, destansı özellikler ve bir sürü tatlı kazanç sunan gerçekten lezzetli bir maceradır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.