Sahabet Clover Lady Slot Slot Oyunu

Sahabet Clover Lady Slot Oyunu

Sahabet Güncel Giriş

Bu rütbenin sağlayıcısı için Clover Lady, bir dizi kumar sitesinin lobilerine giren dikkate değer bir slottur. Clover Lady, 10.02.2021 tarihinde piyasaya sürüldü ve kanıtlanmış bir oyun ve harika görseller sunuyor. Ücretsiz Clover Lady test modunu Clash of Slots’ta herhangi bir kayıt gerekmeden misafir olarak oynayabilirsiniz.

Bunun sizin için mükemmel bir seçenek olup olmadığına karar vermek için slot metriklerine göz atın. Clover Lady %96.21 getiri, Değişken oynaklık ve x3500 kazanma potansiyeli, maksimum kazanç sunar. Oldukça dengeli bir matematik modeli ve büyük dalgalanma olasılığı ile oyun her zaman ilgi çekicidir. Genel olarak, güçlü bir oyun deneyimi sunar.

Clover Lady Slot

Clover Lady, hem klasik hem de yenilikçi unsurlar içeren oyun tarzını takdir edenlere hitap ediyor. Hiçbir özellik tetiklenmezse, temel mod hala eğlencelidir, ancak bir kez wild’lar, scatter’lar veya diğer özel semboller veya özellikler makaralara geldiğinde, tamamen yeni bir seviyeye gelir.

 • Yazılım: Wazdan
 • Sürüm: 10.02.2021
 • GZT: %96.21
 • Volatilite: Değişken
 • Vahşi Sembol: Evet
 • Dağılım Sembolü: Evet
 • Maksimum Kazanç: x3500
 • Bonus Oyun: Evet
 • Ücretsiz Döndürme: Var
 • Otomatik Oynatma Seçeneği: Evet
 • Çarpan: Aktif
 • Özellikler: Bonus Satın Alma, Büyü, Çarpan, Tekrar Döndürme, Bonus

Clover Lady Detaylı İnceleme

6 makaralı, 10 ödeme çizgili Clover Lady™ oyununda ormanın derinliklerinde gizemli bir ormancı kadın ve sadık Direwolf’u sizi bekliyor.

Clover Lady™, Bonus sembolünde belirir ve 3 veya daha fazlası büyülü Clover Jackpot Bonus’u tetikler; bu sırada, Jackpot’u Tutmak için Bonus sembolleri ve onu çoğaltmak için Direwolf sembolleri toplarsınız! Bonus turu 3 yeniden dönüşle başlar, makaralara gelen her özel sembolle sayıları sıfırlanır.

Her Bonus sembolü ile daha yüksek bir Jackpot’a ilerlersiniz. Sırasıyla 3, 4 ve 5’i Mini, Minor ve Major Jackpot’u ödüllendirirken, orta sıradaki 6 Bonus sembolünün tümünün toplanması muhteşem Grand Jackpot’u garanti eder. Ayrıca, her biri toplam kazanç çarpanını 0,5 artırarak maksimum 7x’e çıkaran 12 adede kadar Direwolf sembolü çizilebilir. Böylece 18 makaranın tamamı dolduğunda, bahis tutarınızın 3500 katı gibi şaşırtıcı bir kazanç için 7 kat çarpanla Büyük İkramiyeyi kazanacaksınız!

Güçlü Direwolves, ilk Direwolf çekildiğinde 1,5x ile başlayarak, kazanma çarpanını sihirli bir şekilde 0,5 ile artırmak için temel oyunda makaralara inebilir. Başka? Şanslı dört yapraklı yoncalar Wild olarak görünür ve diğer sembollerin yerine geçer!

Clover Lady™, ormanda eğlence dolu bir yolculuğa paketlenmiş Volatility Levels™, Ultra Hızlı Mod, Ultra Hafif Mod ve Büyük Ekran Modu gibi tüm Benzersiz Wazdan Özelliklerini içerir. Ve Clover Jackpot Bonusunun her zaman mevcut olduğu şaşırtıcı Satın Alma Özelliğini de unutmayalım!

Heyecan verici bir maceraya hazırlanın ve Clover Lady™ ile Büyük İkramiyeyi Tutun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.