Riot 2 Slot Oyunu

Riot 2 Slot Oyunu

Sahabet Güncel Giriş

Birçok kumarhanenin oyun lobisine giren Riot 2 harika bir slot oyunudur. Riot 2, popüler oyun ve üstün grafikler sunan 01.06.2022 tarihinde piyasaya sürüldü.

Bunun sizin için mükemmel bir seçenek olup olmadığını görmek için oyun metriklerine bir göz atın. Riot 2, %95.38 teorik getiri, Ortalama risk seviyesi ve x kazanma potansiyeli, maksimum kazanç sunar. Oldukça dengeli bir matematik modeli ve önemli dalgalanma olasılığı ile oyun her zaman ilgi çekicidir. Genel olarak, zengin bir oyun deneyimi sunar.

Riot 2, hem geleneksel hem de yenilikçi unsurlar içeren oyun oynamayı tercih edenlere hitap ediyor. Hiçbir özellik etkinleştirilmediğinde, temel mod hala ilginçtir, ancak wild’lar, scatter’lar veya diğer özel semboller veya özellikler makaralara gelir gelmez, tamamen yeni bir seviyeye geçer.

Riot 2, harika grafiklere ve heyecan verici özelliklere sahip bir slot makinesidir. Riot 2 slotunda 6×4 oyun alanı ve 25 ödeme çizgisi vardır. Riot 2 slotunu oynayarak, uygulanan özelliklerden ve özel sembollerden yararlanacaksınız.

Rockfall Özelliği – onun yardımıyla, galibiyeti oluşturan semboller oyun alanından kaldırılır ve yerlerine yenileri gelir.

Dağılım sembolleri – Riot 2 slotunda bunlardan iki tür vardır, ilki namlu, ikincisi dinamittir. Dağılımların her biri kendi ücretsiz dönüşlerini tetikleyebilir. Ana şey sayaçlardan birini doldurmaktır Darbe! ya da Yak! oyun alanının altında bulunur.

Üflemek! Ücretsiz Döndürme – bu tur, sayacı 12 scatter (dinamit) ile doldurmayı başardığınızda tetiklenir. Ardından, dinamit sembollerinin vahşi hale dönüşene kadar oyun alanında yapışkan ve sabit hale geldiği 15 bedava dönüş elde edersiniz.

Yakmak! Free Spins – bu tur, sayacı 16 scatter (varil) ile doldurmayı başardığınızda etkinleştirilir. Ardından, varil sembollerinin düştüğü ve vahşi bir makara oluşturana kadar oyun alanında kalacağı 25 bedava dönüş elde edersiniz.

  • Yazılım: Mascot Games
  • Sürüm: 01.06.2022
  • GTP: %95.38
  • Oynaklık: Ortalama
  • Vahşi Sembol: Evet
  • Dağılım Sembolü: Evet
  • Ücretsiz Döndürme: Evet
  • Otomatik Oynatma Seçeneği: Evet
  • Özellikler: Macera, Kıyamet, Bombalar, Bonus Satın Alma, Basamaklı Makaralar, Sembolleri Toplama, Ateş, Kumar, Rastgele Wilds, Sembol Değiştirme, TNT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.